Tel. +370 60 7575 31

Curl Preserve System
01:37
Šampūnas garbanotiems plaukams turi žemą ph. Jis švelniai išplauna plaukus jų nepažeisdamas. Plaukai sudrėkinami, plauko kutikulė glotninama. Dėka šių šampūno savybių plaukai tampa paklusnesni, o garbanos atrodo tiesiog įspūdingai.
Šampūno sudėtyje esantis keramino kompleksas, CHI44 keramikos technologijos (kompleksas susideda iš 44 mineralinių komponentų, sukurtų kartu su NASA mokslininkais), amino rūgštys bei baltymai sustiprina ir apsaugo plaukus, subalansuoja drėgmės kiekį.
Plaukai tampa švelnūs tarsi šilkas, stiprūs, elastingi, lengvai formuojami ir žvilgantys. Apsaugo plaukus nuo terminio ir kenksmingo aplinkos poveikio.
Naudojimas: ant drėgnų plaukų užpilti nedidelį kiekį šampūno, ištrinkti plaukus, kruopščiai išskalauti. Pakartoti, jeigu reikia.

Kaukė garbanotiems plaukams
Giliai įsigeria į plaukus, juos pamaitina, sudrėkina ir glotnina. Atkuriamas plaukų elastingumas, jie tampa paklusnesni, o garbanos atrodo tiesiog įspūdingai.
Ceramino Interlink Complex uztikrina CHI44 keramikinio komplekso, aminorūgščių ir šilko proteinų gyluminį skverbimasi į plauko vidų, kurie stiprina ir apsaugo plaukus, subalansuoja drėgmės balansą plaukuose ir padeda sukurti tvarkingas garbanas. Kaukė turi žemą Ph. Priemonė praturtinta provitaminų B5, pipirmėtės, levandų, mėtų, šalavijų ekstraktais.
Naudojimas: ištrinkus plaukus šampūnu, dosniai užtepti kaukės ant plaukų. Švelniai pamasažuoti ir paskirstyti ant visų plaukų. Palaikyti 5 minutes ir išskalauti.

Nenuskalaujamas kondicionierius garbanotiems plaukams
Kondicionierius drėkina ir gltonina garbanotus plaukus. Sudėtyje esantis keramino kompleksas, CHI44 keramikos technologijos (kompleksas susideda iš 44 mineralinių komponentų, sukurtų kartu su NASA mokslininkais) sustiprina ir apsaugo plaukus, subalansuoja drėgmės kiekį. Garbanos atrodo gyvos, glotnios ir nepaprastai žvilgančios.
Plaukai tampa švelnūs tarsi šilkas, stiprūs ir elastingi, lengvai formuojami. Apsaugo plaukus nuo terminio ir kenksmingo aplinkos poveikio.
Naudojimas: užpurkšti priemonės nuo plaukų šaknų iki galiukų, švelniai paskirstyti ir sukurti pageidaujamą šukuoseną. Nenuskalauti.
meniu punktasApie mane
meniu punktasNuotraukos
meniu punktasKainoraštis
meniu punktasProduktai
meniu punktasKontaktai